LIEČBA EREKCIE ÚČINNE

Liečbu erekcie rázovými vlnami efektívne lieči prístroj Renova, ktorý ako jediný prístroj na svete disponuje overenými klinickými testami.Lineárna rázová vlna je bezpečná a účinná metóda liečby poruchy a problémov s erekciou. Vďaka nej za krátky čas opäť získate kvalitný intímny život a sexuálne zdravie. Jej veľkou výhodou je, že dôvernosti s partnerom si nebudete musieť plánovať tak, ako v prípade liečby bežnými tabletkami.

Liečba erekcie pomocou rázovej vlny je predurčená na úspech u väčšiny pacientov, pretože ide o najefektívnejší spôsob liečby erekcie v súčasnosti. Navyše, so svojím dlhodobým efektom a prijateľnou cenou je dostupná prakticky pre kohokoľvek.V čom je liečba prístrojom Renova lepšia od iných prístrojov?

Ako jediní spolu s viac ako desaťročnými skúsenosťami poskytujeme s prístrojom Renova overené riešenie, ktoré potvrdili roky klinických skúšok pod dohľadom kompetentných orgánov najúčinnejšiu liečbu erekcie aplikáciou rázových vĺn. Aplikáciou rázovej vlny je presnejšie cielenie. Vďaka prístroju Renova, ktorý ako jediný disponuje klinicky overenými štúdiami, je liečba skutočne účinná dlhodobo po jej skončení. Ponúkame výhradne presné čísla a riešenie, ktorého úspešnosť je mimoriadne vysoká.

Konkurencia často používa technológiu, ktorá je primárne určená na iné účely, ako napríklad zlé hojace jazvy alebo kozmetické korekcie.

Vrátenie kvalitnej erekcie je iba začiatok našej liečby. Našim cieľom je umožniť Vám sex kedykoľvek a bez plánovania. Už nebudete musieť čakať na účinok lieku. Takto pomôžeme všetkým mužom, ktorí kvôli problémom s erekciou prišli o kvalitný a plnohodnotný sexuálny život.

Dnes sa môžeme pochváliť s vyše desaťročnými skúsenosťami na Slovensku, počas ktorých sme úspešne odliečili vyše tisíc pacientov. Pridajte sa medzi nich a zbavte sa problémov s nedostatočnou erekciou.

Táto neinvazívna bezbolestná terapia účinkuje roky, bez zdravotných obmedzení a rizík, je postavená na princípe schopnosti regenerácie tkaniva toporivých telies.

Aplikácia je realizovaná pomocou lineárnej sondy na ploche 7cm x 1cm do hĺbky tkaniva 4cm.

Môžeme Vám garantovať, že ak Vám liečbou nepomôžeme, tak určite Vám nič nepoškodíme.Výhody rázových vĺn Renova

  • Liečba trvá iba jeden mesiac počas štyroch sedení (1x za týždeň).
  • Liečba Je bezbolestná a neinvazívna.
  • Úspešnosť liečby erekcie je až 96 %, ktorú sme dosiahli ako jediní na Slovensku.
  • Rázové vlny zväčša úplne odstránia erektilnú dysfunkciu.
  • Rázová vlna nemá žiadne známe vedľajšie účinky.
  • Liečba vám zásadne uľahčí život, pretože si už nebudete musieť plánovať intímnosti vopred.

Existuje niekoľko druhov rázových vĺn

Túto liečbu používa konkurencia


Staršia, fokálna (ložisková), liečba nepôsobí po celej dĺžke penisu. Pri tejto liečbe musíte absolvovať minimálne 12 sedení počas 9 týždňov. Napriek tomu sa úspešnosť liečby touto zastaranou metódou pohybuje iba na úrovni okolo 50 %. Niektoré spoločnosti deklarujú úspešnosť takmer 80 %, avšak tieto hodnoty nie sú dokázané žiadnou klinickou štúdiou
↑ Fokálna aplikácia – úspešnosť menej ako 50 %
↑ Fokálna aplikácia – úspešnosť menej ako 50 %

Naša liečba prístrojom Renova !


Oproti tomu, lineárna aplikácia prístrojom Renova pôsobí po celej dĺžke penisu. Pre úspešnú liečbu stačí absolvovať iba 4 sedenia za jediný mesiac. Výsledkom je prekvapujúca úspešnosť až 96 % vyliečených pacientov.


↑ Lineárna aplikácia prístrojom Renova - úspešnosť viac ako 90 %
↑ Lineárna aplikácia prístrojom Renova - úspešnosť viac ako 90 %

Ako presne prebieha liečba? Pozrite si video

Rázová vlna nízkej intenzity vyvolá novotvorbu ciev a významne zlepší krvné zásobenie penisu. Vďaka nej opäť dosiahnete kvalitnú erekciu. Sme výhradní zástupcovia izraelskej spoločnosti Initiamed na Slovensku. Erekciu liečime pomocou novej generácie prístroja Renova, ktorý je jediný certifikovaný prístroj špeciálne vyvinutý pre liečbu erektilnej dysfunkcie. Liečba vďaka prístroju Renova pôsobí po celej dĺžke penisu. To je hlavná výhoda oproti starším metódam, ktorých úspešnosť je iba polovičná. Vďaka novej technológii je naša liečba úspešná až v 96 % prípadov.

Prístroj RENOVA je revolúciou na poli liečby erekcie. Vyvinuli ho firmy Direx Group a Intiamed, ktoré majú 25 rokov skúseností v aplikácii rázovej vlny v urológii a ortopédii.
Prístroj ako jediný vytvára súvislé pole v dĺžke až 70 mm, vďaka ktorému liečba pôsobí po celej dĺžke penisu.